Sekite mus:

Zoologijos sodas

mini oziukas
Alpakų ūkio istorija prasidėjo 2014 metais Dargaičių etnografiniame kaime, kada nusipirkome pirmąsias alpakas. Pirmosios 3 alpakos lėktuvu atkeliavo iš Čilės. Netrukus alpakų ūkį papildė dar 12 alpakų.

Tik pradėjus domėtis auginimu, mus labai stebina labai įvairi alpakų kaina. Šiuo metu alpakų kaina Lietuvoje nekinta jau kelis metus. Didžiausia alpakų kaina mokama už nėščias alpakas ir retų spalvų pateles.


2016 metų vasaros pabaigoje prie ūkio susidarydavo nedideli automobilių kamščiai, o dėl lankytojų skaičiaus nebeliko laiko pavalgyti. Tada gimė idėja sukurti savo svajonių mini ZOO, kuriame ne tik žmonės maloniai leistų laiką gamtoje, tačiau ir gyvūnai galėtų gyventi savo ramų ir patogų gyvenimą. 2017 metų pradžioje prasidėjo didžiosios mini ZOO statybos.

Šiandien mūsų mini ZOO įsikūręs didesnėje nei 3 hektarų teritorijoje. Zoologijos sode gyvena alpakos, lamos, stručiai, kupranugariai, olandiški mini ožiukai, triušiai ir kiti gyvūnai.

Įrengėme patogius pasivaikščiojimo takus, (pritaikyta vežimėliams), suoliukus poilsiui, pavėsines kavos pertraukėlei ar vaikų gimtadieniams. Savo svečiams siūlome įsigyti karštų gėrimų, užkandžių ar unikalių suvenyrų.

Mes suteikiame 100 % garantija, kad niekur kitur taip pigiai nenusipirksite gerų emocijų ir po apsilankymo pagerėjusios nuotaikos.

Dėl papildomų klausimų, skambinkite: +370 600 96968

hailendo karvute

kupranugaris lietuvoje

mini ZOO taisyklės:

  • Gyvūnų negalima erzinti ar gąsdinti. Įpykę jie gali Jus apspjauti. Bet tai nebus blogiausia. Mes daugiau Jūsų nelauksime svečiuose!
  • Alkoholio vartojimas yra griežtai draudžiamas. Pas mus apsvaigti galite nuo gerų emocijų!
  • Negalima palikti vaikų be priežiūros. Negalima leisti jiems laipioti tvoromis.
  • mini ZOO teritorijoje draudžiama rūkyti.
  • Mes labai mylim savo gyvūnus ir rūpinamės jų sveikata. Juos maitinti galima tik pas mus įsigytu pašaru.
  • Draudžiama šiukšlinti.